Geri Dön
Neden Buka Kılıf

DEĞİŞTİRİLEBİLİR KILIFLAR, BUKA’NIN ORTAYA ÇIKIŞINDAKİ TEMEL ÖZELLİK OLMAKLA BERABER MARKAYA DA İSMİNİ VERMEKTEDİR. BU ÖZELLİK, TEK BİR KANEPE ALIP, FARKLI RENK VE DOKU SEÇENEKLERİ SAYESİNDE FARKLI GÖRÜNÜMLER ELDE EDİLMESİNİ SAĞLAR. BUKA ÜRÜNLERİNİN KOLAY YAPISI SAYESİNDE KULLANICILAR KENDİ KILIFLARINI KENDİLERİ DEĞİŞTİREBİLİR. BÖYLELİKLE ÖZEL GÜNLERDE, MEVSİM DEĞİŞİMLERİNDE YA DA SADECE KOLTUKLARI TEMİZ TUTABİLMEK İÇİN HER TARZA UYGUN SEÇENEKLER BULUNABİLİR. YASTIKLARIN ÇOĞU İKİ TARAFLI OLARAK KULLANILABİLDİĞİ İÇİN KOLAYLIKLA YIPRANMAZ VE ESKİMEZLER.

Neden Buka Modülerlik

BUKA’NIN TASARIMCILARI, FARKLI ZEVKLER SÖZ KONUSU OLDUĞUNDA FORM, STİL VE BOYUTLARIN ÖNEMİNİN FARKINDADIRLAR. “MODÜLERLİK” KAVRAMI BU NOKTADA ÖNEM KAZANMAKTADIR. BUKA ÜRÜNLERİNİN DEĞİŞKEN MODÜLER PARÇALARI BULUNDUĞUNDAN KOLÇAKLAR, MODÜLLER, EKLENTİLER VE EKSTRA ÖZELLİKLER, ARZULANAN MODELİ YARATMAK ÜZERE KOLTUĞUNUZA İLAVE EDİLEBİLİR.

Neden Buka Ebat

MÜKEMMEL KOLTUĞU BULMAK KOLAY DEĞİLDİR, BİR KOLTUĞU İSTENİLEN MEKANA UYDURMAK İSE BAŞKA BİR UĞRAŞ İSTER. BUKA ÜRÜNLERİ HEM KALABALIK AİLELER, HEM DE KOMPAKT YAŞAM ALANLARI İÇİN GENİŞ BİR SKALADA BOYUT SEÇENEKLERİ SUNAR. ÖRNEĞİN, İKİLİ BİR KANEPEYİ, FARKLI ÖLÇÜLERİ SAYESİNDE KENDİ MEKANINIZA UYACAK ŞEKİLDE SEÇEBİLİRSİNİZ.

Neden Buka Renk

YAŞAM VE ÇALIŞMA ALANLARINIZI YARATIRKEN RENK EN ÖNEMLİ FAKTÖRLERDEN BİRİDİR. BUKA KUMAŞ KOLEKSİYONLARININ RENK VE DOKU SEÇENEKLERİ, 500’DEN FAZLA ÇEŞİDİYLE HEYECAN VERİCİ TASARIMLAR YARATMANIZI SAĞLAR.

Neden Buka Konfor

BUKA, ÜRÜNLERİ İÇİN FARKLI SÜSPANSİYON SİSTEMLERİ GELİŞTİRMİŞTİR. ÖZEL OLARAK ÜRETİLMİŞ YÜKSEK ESNEKLİKTE SÜNGERLER SAYESİNDE MODEL, ÖMRÜNÜ ÇOK DAHA UZUN SÜRELİ OLARAK KORUYABİLİR. BU SÜNGERLER OTURMA YÜZEYLERİNDE, KOLÇAKLARDA, KISMEN SIRT BÖLGESİNDE VE KANEPE BEDENLERİNDE KULLANILMIŞTIR. FARKLI YUMUŞAKLIK TERCİHLERİNİ KARŞILAMAK AMACIYLA YÜKSEK ESNEKLİKLİ SÜNGERLER; SÜPER ELASTİK SÜNGERLER, THERMO-BONDED POLYESTER DOLGU YA DA YÜKSEK KALİTEDEKİ BONCUK ELYAF İLE EŞLEŞTİRİLMİŞTİR.

Neden Buka Ayaklar

BUKA ÜRÜNLERİ; FARKLI MALZEME, RENK VE FORMLARA SAHİP AYAKLAR ARASINDAN SEÇME İMKANI SUNAR. BU FİKRİN ARKASINDA, “DEĞİŞTİRİLEBİLİRLİK” VE “UYUM” KAVRAMLARI YATMAKTADIR.